Поетапна атестація

28 лютого та 1 березня у ДНЗ «ЗВПУ» проходила поетапна атестація в двох групах  №19 за професією «ОКН. Адміністратор» та №7 « ОКН. Контролер-касир».

Після першої проведеної практики на виробництві, діти ділилися своїми враженнями, гарним настроєм, та планами на майбутнє. Всі учні виразили глибоку подяку майстрам виробничого навчання та вчителям, які надали необхідні знання у майбутній професії.

Вчитель «Комп’ютерних технологій» – Житницька Анна Валеріївна, провела у двох групах тестування, котре виявило, що діти повністю засвоїли пройдений матеріал, та закріпили його на виробництві.

Старший майстер – Гармаш Валентина Іванівна, привітала обидві групи з виходом на навчання, та побажала подальшої наснаги та завзятості у майбутньому.

Майстри груп – Бурдейна Любов Михайлівна та Кішко Ксенія Вікторівна, перевірили у своїх групах завдання з практичної частини, та визначили високий рівень їх виконання.

Тож, можна з гордістю сказати – «Перші кроки наших учнів у дорослому житті – виявилися дуже вдалими! Так тримати й надалі!.»

Викладач – Житницька Анна Валеріївна

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.