Перший мільйон!

Професія «Агент з постачання» досить багатогранна. Це фахівець, який не тільки постачає товари,  представляє фірму клієнтам, але й створює її імідж. Тому до людини, яка обрала цю професію пред’являються високі вимоги в обізнаності у сфері торгівлі.

Тож, 26 листопада 2019 року, в рамках проведення тижня професійної майстерності за професіями «Адміністратор» та «Агент з постачання», викладачем спец. дисциплін Стрілець Наталією Валеріївною, була проведена   інтерактивна гра «Перший мільйон» зі здобувачами освіти групи № 09, які навчаються за професією «Агент з постачання. Оператор комп’ютерного набору».

Метою проведення інтелектуальної гри було узагальнити знання учнів з предметів «Організація товарознавства», «Технологія торгівлі», «Інформаційні системи і технології в комерційній діяльності», розвити в учнів зацікавленість до вивчення економічних дисциплін, виховувати самостійність, комунікативність.

Гра складалась із 2-х етапів: перший етап – відбірковий тур, де визначались учасники гри і другий етап – основний,  тобто безпосередньо гра.

Учні змогли показати свої знання, вміння та навички, отримані на уроках професійно-теоретичної підготовки та на уроках виробничого навчання.

Викладач Стрілець Н.В.

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.