Перший досвід «Флористів» на підприємстві

Згідно навчального плану здобувачі освіти групи № 11 за професією: « Флорист» після отримання знань з теоретичного навчання за даною професією виходять на виробничу практику на підприємства. Проходження практики – невід’ємна частина процесу підготовки фахівців до майбутньої трудової діяльності.

Працюють вони на державних та приватних підприємствах міста Запоріжжя та області. Учні успішно проходять виробничу практику на таких підприємствах, як: ТС Company, Мотодор, ФОП Розумна (флористична майстерння).

Згідно графіку переміщення майстром виробничого навчання Гудзь Аліною Юріївною та старшим майстром Гармаш Валентиною Іванівною  18 січня 2019 року відбулась перевірка, щодо проходження виробничої практики здобувачів освіти  на підприємстві ФОП Розумна (флористична майстерння).

Під час проходження виробничої практики, здобувачі освіти використовують знання, вміння та навички, які вони придбали на уроках теоретичного та виробничого навчання в стінах  ДНЗ «Запорізьке ВПУ».

Керівництво підприємств висловлюють подяку навчальному закладу ДНЗ «Запорізьке ВПУ» за високий рівень набутих знань, вмінь та навичок здобувачів освіти за професією:  «Флорист» за якісну підготовку майбутніх працівників робітничої професії. Після закінчення навчання, здобувачам освіти  буде присвоєно 2-3 розряд  з професії «Флорист».

Майстер виробничого навчання                                              Гудзь Аліна Юріївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.