#МиПротиБулінгу!

Булінг – серйозна та вкрай гостра проблема сучасності. За даними дослідження UNICEF UKRAINA на 2018 рік, 67% дітей стикалися із булінгом (були жертвою або свідком), а 40% постраждалих від цькування взагалі ні з ким не ділилися проблемою і не зверталися за допомогою. З тих, хто мовчать – 40% соромляться про це говорити, а 22% вважають що це нормальне явище.

З метою попередження жорстокості серед здобувачів освіти, 21 жовтня класний керівник групи № 14  за професією «Декоратор вітрин. Флорист»  Войтюк Тетяна Миколаївна провела із здобувачами освіти групи тематичну  інформаційну годину «#МиПротиБулінгу!».

Метою цього заходу було розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля, навички надання і отримання допомоги.

Із здобувачами освіти  були проведені: вправа «Метод розтановки сил», перегляд відеороликів про булінг, гра «Це булінг?», робота з формулою «stop-talk-walk», гра «Павутинка».

Молодь дізналась, що саме називають булінгом, як його розпізнати і що робити в складних ситуаціях. Всі діти були активні, вступали в діалог, у кожного була нагода виразити своє ставлення щодо розглянутого питання. 

Наприкінці заходу, здобувачі освіти  взяли участь у анкетуванні, яке проводилось з метою виховання почуття толерантності у дітей, бути небайдужим до чужого горя; запобігання дитячому насиллю та виховання культури спілкування серед молоді.

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.