#МиПротиБулінгу!

Під час дистанційного навчання виховна робота  із здобувачами освіти групи  № 14 за  професією «Декоратор вітрин. Флорист»  проводиться згідно з планом виховної роботи, і тому,  щочетверга класний керівник групи  Войтюк Тетяна Миколаївна проводить  виховні та інформаційні  години, використовуючи додаток Meet, Google Classroom.

Булінг – серйозна та вкрай гостра проблема сучасності. За даними дослідження UNICEF UKRAINA на 2020 рік, 67% дітей стикалися із булінгом (були жертвою або свідком), а 40% постраждалих від цькування взагалі ні з ким не ділилися проблемою і не зверталися за допомогою. З тих, хто мовчать – 40% соромляться про це говорити, а 22% вважають що це нормальне явище.

З метою попередження жорстокості серед здобувачів освіти, 22  квітня поточного року класний керівник групи № 14  за професією «Декоратор вітрин. Флорист»  Войтюк Тетяна Миколаївна  та майстер в/н  Гудзь Аліна Юріївна провели із здобувачами освіти групи тематичну класну  годину «#МиПротиБулінгу!».

Метою цього заходу було розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля, навички надання і отримання допомоги.

Із здобувачами освіти  були проведені: перегляд відеороликів про булінг, гра «Це булінг?», робота з формулою «stop-talk-walk», гра «Павутинка».

Молодь дізналась, що саме називають булінгом, як його розпізнати і що робити в складних ситуаціях. Всі діти були активні, вступали в діалог, у кожного була нагода виразити своє ставлення щодо розглянутого питання. 

Наприкінці заходу, здобувачі освіти  взяли участь у опитуванні, яке проводилось з метою виховання почуття толерантності у дітей, бути небайдужим до чужого горя; запобігання дитячому насиллю та виховання культури спілкування серед молоді.

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна

Майстер в/ н Гудзь Аліна Юріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.