Класна година у 15/ 22гр. «Живописец. Флорист»

Сьогодні, 21 листопада, українці відзначають державне свято – День гідності та свободи

21.11.22 пройшла класна година в гр. №15, І курсу, за професією «Живописець. Флорист» на тему: «Україна – країна нескорених».  Ми всі зараз знаходимося в умовах стану ВІЙНИ розв’язаної  державої агресором – росією, проти нашої рідної  країни. Зараз ця війна стала для кожного громадянина України « Священною» де кожен з нас на свойому місці виборює нашу незалежність, державність, самобутність, можливість бути вільним народом який має право на свій вибір у світі та голос .

День гідності та свободи – свято в Україні, яке відзначають щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року).

Його встановлено згідно з указом президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій. Свято було встановлене “з метою утвердження в Україні ідеалів свободи та демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору”.

День гідності та свободи став своєрідним наступником свята Дня свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада. У 2011 році його скасував експрезидент Віктор Янукович. Він також скасував указ другого президента Леоніда Кучми від 21 січня 1999 року “Про День соборності”. Тоді за указом Януковича було засноване так зване свято День соборності та свободи, яке відзначалося 22 січня. Воно виникло внаслідок зміни дати відзначення Дня свободи з 22 листопада на 22 січня – дату святкування Дня соборності.

Здобувачі освіти гр.№ 15 – юні художники, вже багато разів приймали участь у творчих художніх конкурсах, які виражають свої ставлення до фашиської навали. На своїх малюнках учні зображували портрети незламних людей – українців, тих, хто ніколи не здається! У кожного свій фронт! Віримо у Бога, у нашу Україну, у ВСУ!

Слава Україні!

21.11.2022 р.

Укладач:                                                         Євген ПРОКОФ’ЄВ

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.