З Новим 2020 роком!

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов’язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.

Не обминув радісний, святковий настрій і ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище». Здобувачі освіти групи №14 за професією «Декоратор вітрин. Флорист» разом з майстром виробничого навчання Гудзь Аліною Юріївною створили новорічну фото-зону.

24 грудня 2019 року відбувся урочистий концерт присвячений святкуванню Нового 2020 року. На початку свята, зі словами привітання звернувся директор ДНЗ «Запорізьке ВПУ»   Кондратьєв Ігор Іванович,  який привітав усіх з чудовими святами, а здобувачі освіти нашого училища приготували концертні номери.

Нехай збудеться все задумане, а 2020 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу наших близьких, аби в Новому році щасливих людей стало більше.

Бажаємо всім, аби Новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

Успіхів вам, щастя і благополуччя!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Заступник директора з НВР                       Наталя ПАСКАРЬ       

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.