Заняття «Прокрастинація»

06 лютого 2020 року в рамках щонедільного заняття зі здобувачами освіти ДНЗ «Запорізьке ВПУ», що мешкають у гуртожитку, було проведено заняття  на тему прокрастинації.

У багатьох учнів є звичка відкладати виконання якихось завдань на останню міть. Це і є прокрастинація, яка не тільки псує відмітки, а й в цілому знижує рівень життя. Бо прокрастинація торкається не тільки навчальних завдань, а й прийняття важливих рішень, вона заважає почати діяти та жити на повну.   

Під час заняття було розглянуте, що таке прокрастинація, як саме вона впливає на життя, які її прояви та наслідки. За час бесіди були представлені такі техніки боротьби з прокрастинацією, як: категоризація використання часу; планування справ; GTD; структурована прокрастинація; розподіл зусиль; управління цілями.

За словами учасників, багатьох із них ця тема вже дуже довго турбує. Та завдяки тому, що під час обговорення ми намагались виробити найбільш зручну техніку боротьби з прокрастинацією для усіх присутніх, багато хто пішов із заняття з розумінням стратегії покращення рівня свого життя.   

 Соціальний педагог                                                 Сергій ЮХИМЕНКО

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.