До 150-річчя з дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури. З нагоди цієї події в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» викладач предмету «Українське ділове мовлення» провела виховний захід «Лесине слово».

Єременко Лілія Федорівна дуже цікаво та захопливо розповіла про життєвий та творчий шлях Лесі Українки, а здобувачі освіти читали її вірші. Геніальна велич духу дала право Лесі написати: «Я в серці маю те, що не вмирає…».

Під час заходу переглянули фільм «Без надії сподіваюсь» та прослухали пісню на слова Лесі Українки «Давня весна».

Наприкінці виховної години Лілія Федорівна сказала: «Щиро вірю, що Лесина наука вам допоможе у житті. Хай у вашому житті буде велике кохання, що осяває душу і серце, що окрилить і піднесе у височінь, навчить дивитися на світ щасливими очима і дякувати за кожну хвилину під цим небом».

  Викладач  Єременко Л.Ф.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.