Герої поряд з нами, герої – не вмирають

Починаючи з 2014 року, 14 жовтня українці святкують День захисника України. Експерти з Українського інституту національної пам’яті прийшли до висновку, що це найкращий день для того, щоб вшановувати наших мужніх захисників. 14 жовтня – це день, який  єднає захисників України всіх часів. Сучасних воїнів ми вітаємо у свято Покрови Пресвятої Богородиці, покровительці українського війська, та День українського козацтва. Сьогодні ми вклоняємося учасникам АТО та Операції Об’єднаних Сил, українцям, які боролися проти нацизму в часи Другої світової війни. Ми згадуємо українських воїнів усіх часів. Вшановуємо традиції козацтва.

12 жовтня в  групах 05 «Лицювальник-плиточник. Муляр» та 01 «Муляр» відбулись виховні години, присвячені Дню захисника України. Майстер виробничого навчання Чебикіна Анастасія Устинівна разом зі здобувачами освіти  згадували минуле та обговорювали сьогодення. Під час заходу декламували вірші, які нікого не залишили байдужими.

Здобувачі освіти жваво обговорювали все почуте та побачене…. 

Вітаю всіх з Днем Захисника України.  Бажаю  всім доброго здоров’я, щастя, благополуччя. Нехай життя освітлює слава перемог української армії, сила і міць української зброї, любов і відданість до своєї України.

Майстер виробничого навчання                             Чебикіна Анастасія Устинівна

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.