ГАРМОНІЙНА ОСОБИСТІСТЬ

 В рамках що недільного заняття зі здобувачами освіти ДНЗ «Запорізьке ВПУ», що мешкають у гуртожитку, було започатковано цикл лекцій на тему: «Гармонійний розвиток особистості».

Гармонійно розвинена особистість – особистість з рівномірним розвитком усіх сторін яка живе без внутрішніх конфліктів, з внутрішньої гармонією.

Гармонійна особистість тішить себе і оточуючих своїм душевним здоров’ям, умінням ладнати з людьми і гарною пристосованістю до широкого кола ситуацій. При цьому вважати гармонійну особистість ідеалом для всіх – підстав немає: це структура людини, який у професійній діяльності вибирає спосіб діяльності, оптимальний особисто для нього.

Під час заняття було розглянуто питання  що таке особистість. А також проведе6но лекцію на тему «Чи знайомий ти з собою?» За час бесіди було проведено тестування на тему «Як ти відносишся до себе».

За словами учасників, тема актуальна та цікава. Після лекції обговорювались питання що турбували юнаків та дівчат. Тому що кожен хоче прожити довге та щасливе життя.

А бути щасливим чи навпаки залежить тільки від нас.

Практичний психолог                                                                Надія МУЗИЧКА

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.