Веб-вікторина «Безпечний Інтернет»

В наш час Інтернет – найбільший винахід людства. Всесвітня павутина змінила уявлення людей про час, відстані, способах спілкування,  можливості заробітку та проведенні дозвілля. Завдяки інтернету сучасна людина отримує в десятки разів більше інформації, ніж наші предки. Але на жаль, не все, що зустрічається в мережі, значимо, логічно обґрунтоване і безпечно.

В рамках тижня професійної майстерності «Оператор комп’ютерного набору»  та згідно  графіку проведення відкритих заходів  04 листопада 2019р. у ДНЗ «Запорізьке Вище професійне училище» був проведен відкритий виховний захід – Веб-вікторина «Безпечний Інтернет!», який проводила  викладач спецдисциплін Войтюк Тетяна Миколаївна.

Напруженою боротьба за звання справжнього гуру  розумного користувача Інтернету відбувалась серед здобувачів освіти  груп  08 «Агент з постачання. Оператор комп’ютерного набору» та 18 «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор» .

Всі вправи виконувались на інтерактивній дошці і за допомогою  сервісу WEB 2.0: LearningApps.org. Конструктор LearningApps призначений для розробки, зберігання та використання інтерактивних завдань в ігровій анімаційній формі.  Виконуючи дані вправи, здобувачі освіти змогли  перевірити та  закріпити свої знання в цікавій формі, що сприяє формуванню їх пізнавального інтересу.

Завдання вікторини були направлені на дослідження позитивних та негативних сторін  Інтернету. Складаючи інтерактивні пазли,  молодь дізналась про правила розумних користувачів Інтернету та вивчила види загроз, які можуть виникнути через використання глобальної мережі. Виконуючи вправу «Класифікація», учасники  вікторини дізналися якими корисними звичками необхідно користуватися, а яких важливо уникати. Завдання на відповідність допомогло дітям вивчити нові форми Інтернет-шахрайства. Відеоматеріали вікторини допомогли здобувачам освіти відповісти на узагальнюючий тест, який був квінтесенцією заходу.

Беручи участь у заході, наша молодь продемонстрували  не лише знання інформаційних технологій та Інтернет-обізнаність, але і свої інтелектуальні здібності,  повагу до суперників, стійкість, волю до перемоги.

Наприкінці, всі присутні погодилися з тим, що Інтернет уже зараз став невід’ємною частиною нашого життя. Але ми не хочемо жити у віртуальному світі! Бачити аватарки – замість живих облич, смайлики – замість живих посмішок. Пам’ятаємо, що Інтернет – це лише інструмент, яким ми користуємось, щоб отримати відповіді на свої питання. Тому давайте вчитися користуватись Інтернетом із розумом.

Заступник директора з НВР Паскарь Наталія Юріївна

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.