Бібліотечна година

Основна тенденція останніх років – втрата виняткової ролі читання в житті суспільства. В умовах інформаційної глобалізації ослаблення інтересу до читання – загальносвітова тенденція. Відбувається не тільки відчуження молоді від книги, падіння загальної книжкової культури, але і втрата національних традицій книжності. Зростання числа «нечитачів», втрата інтересу до книги та читання у різних вікових та соціальних категорій вимагає пильної уваги.
Основна мета підтримки читання – поширенння серед юнацтва позитивної думки про читання.

З метою поширення інтересу до читання, бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна постійно проводить бібліотечні години, присвячені ювілейним датам українських та всесвітньо відомих письменників та поетів.

24.01.19 у гуртожитку нашого училища відбувся захід –« Літературний огляд». 230 років від дня народження Джорджа Ноела Гордона Байрона (1788-1824), англійського поета. Здобувачи освіти ознайомились з біографією та творчістю поета, прослухали уривки з поем, подивились фільм «Байрон Джорж Гордон.» та були запрошені до бібліотеці, де маються витвори поета.

 Вихователь гуртожитку Пашкевич Наталія Михайлівна розповіла про життя та творчість Василя Симоненка. Було показано фільм, хлопці та дівчата читали вірші поета.

Всім було зрозуміло, що навіть за дуже коротке життя (Байрон прожив 34 роки, Симоненко прожив 28 років) людина може залишити великий творчий спадок.

Білогорохова Галина Федорівна

Пашкевич Наталія Михайлівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.