Бажана перемога

Завершений обласний фестиваль «Моральний вчинок», на який надійшов 261 творчий звіт учнів закладів освіти Запорізької області за такими тематичними напрямами: національно-патріотичний, екологічний, юридичний, соціальний, культурологічний та відеосюжет.

Фестиваль проводився з метою популяризації духовних і моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до України, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості.

Вже  традиційно, здобувачі освіти економічного відділення нашого училища  взяли участь у цьогорічному обласному фестивалі «Моральний вчинок». Вихованці гуртка «Основи Інформаційних технологій», під керівництвом Войтюк Тетяни Миколаївни отримали два 2 (других)  місця за соціальним напрямом.

Вітаємо наших здобувачів освіти із перемогою та бажаємо подальших творчих звершень!

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.