Акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

В рамках цієї акції  07 грудня 2020 року,  в групі № 14  за професією «Декоратор вітрин. Флорист» класний керівник групи Войтюк Тетяна Миколаївна провела виховний захід з елементами тренінгу «Ми проти насильства!»

Основна мета заходу – формування правової освіти здобувачів освіти, профілактики протиправних дій, скоєння правопорушень неповнолітніми.

Здобувачі освіти   мали змогу висловити власне ставлення актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми. .

Присутні прослухали змістовну лекцію про види насильства та способів їх уникнення, виконували цікаві вправи. Завершальною крапкою було  розроблено  пам’ятку  «Як протидіяти насиллю».

Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство, різних видів, можливе лише за умови об’єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Тому, кожен з нас має сказати “Ні!” насиллю у будь-якій формі!  

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.