З нагоди відзначення Всесвітнього дню доброти, 13.11.2917 року, у гуртожитку нашого училища відбулась дискусійна бесіда « У чому сила доброти?»
Бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна розповіла про першу конференцію Всесвітнього руху за доброту, в 1998 році, в Токіо, в якій брали участь Австралія, Канада, Японія, Таїланд, Сінгапур, Велика Британія, США. Пізніше до руху приєдналися й інші країни. Спеціально для цього дня французький художник ОРЕЛЬ створив символ – відкрите серце.
У Руху є свій офіційний документ – «Декларація доброти», яка говорить:«Ми визнаємо фундаментальну важливість простої людської доброти, як основної умови доставляє задоволення і осмисленого життя, і цим документом проголошуємо створення Всесвітнього руху доброти. Ми будемо прагнути об’єднатися через організації в кожній країні і з допомогою створення всесвітньої мережі, і створити більш добрий і більш повний співчуття світ».
Саме учасники цієї організації і запропонували створити таке чудове свято. Офіційно Всесвітній день Доброти був заснований у Сінгапурі 18 листопада 2000 року на 3-й конференції Руху доброти.
Не секрет, що в сучасному високотехнологічному і швидкісному світі все частіше людські почуття та моральні якості відходять на другий план, і зокрема – доброти серед нас стало набагато менше – цей факт, на жаль, очевидний. Ще одна мета Всесвітнього дня Доброти, за словами його засновників, – сприяти об’єднанню різних націй, незважаючи на мовні та культурні відмінності. Адже тільки на основі щиро добрих справ і вчинків можна досягти єдності і взаєморозуміння, зберігши при цьому самобутність і унікальність.
У ході бесіди виявилось, що тема « У чому сила доброти?» дуже актуальна серед учнів. Вони наводили приклади особистих добрих справ та вчинків по відношенню не тільки до родини, близьких та друзів, а також до зовсім не знайомих людей. Розглядали різноманітні життєві ситуації, яки трапляються щодня, коли комусь потрібна будь яка допомога.
Всі присутні одностайно пройшли до висновку, що це дуже приємна справа творити добро, бути людяним, доброзичливим. Добро повернеться до тебе, хай не сьогодні, не завтра, але неодмінно повернеться.
Бібліотекар Біогорохова Г.Ф.