27 березня – Міжнародний день театру

Наприкінці березня митці всього театрального світу відзначають професійне свято – Міжнародний день театру, яке було встановлено у 1961 році конгресом Міжнародного інституту театру у Відні.
Зародившись у дифірамбах Стародавньої Греції, присвячених Діонісу та іншим міфічним богам і героям епосу ще у VІ столінні до н.е., театр зміг утвердитись і «дожити» до наших днів не тільки не втративши своєї популярності, а й стати ще більш цікавим та затребуваним серед глядачів та митців.
З цього приводу та рамках тижня класних керівників, 27 березня класний керівник групи № 14/22 за професією «Декоратор вітрин. Флорист» Войтюк Тетяна Миколаївна провела тематичну виховну годину із здобувачами освіти групи.
Під час заходу здобувачі освіти мали змогу познайомитись з різними видами театру. Особливу зацікавленість у дітей викликала інформація про традиційний вид театру Японії – кабукі.
Присутні дізналися про історію українського театру, згадали імена його корифеїв – І.Котляревського, Г. Квітки-Основ’яненка, М.Старицького та І.Карпенка-Карого.
Наприкінці зустрічі здобувачі освіти показали себе справжніми знавцями театру, коли відповідали на питання тематичної онлайн вікторини.

Класний керівник Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.