Циклова комісія художнього напряму / Методична комісія професій художнього напряму:
Прокоф’єва Анжела Миколаївна – голова методичної комісії, викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання “викладач-методист” | |
Прокоф’єв Євген Олександрович – викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач-методист» | |
Іолоп Микола Миколайович – викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії» | |
Журавльова Аліна Юріївна – майстер виробничого навчання професій «Декоратор вітрин», «Флорист» | |
Мітін Микита Віталійович – майстер виробничого навчання професій «Живописець», «Декоратор вітрин» | |
Степовенко Крістіна Олегівна – майстер виробничого навчання професій «Декоратор вітрин», «Флорист» | |
Шевчук Вікторія Юріївна – майстер виробничого навчання ІІ категорії професій «Живописець», «Флорист» | |
Аніканова Ганна Миколаївна – майстер виробничого навчання професій «Живописець», «Флорист» | |
Андріяка Сергій Олександрович – майстер виробничого навчання професій «Живописець», «Декоратор вітрин» |
Методична комісія професій економічно-адміністративного напряму та професії «Оператор комп’ютерного набору»
Войтюк Тетяна Миколаївна – голова методичної комісії, викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання “викладач-методист” | |
Паскарь Наталя Юріївна – заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач предметів загальнопрофесійного циклу | |
Кішко Ксенія Вікторівна – майстер виробничого навчання І категорії професій «Оператор комп’ютерного набору», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» | |
Гришин Максим Сергійович – майстер виробничого навчання професій «Агент з постачання», «Оператор комп’ютерного набору» | |
Стрілець Наталя Валеріївна – викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії» | |
Первашова Лілія Анатоліївна – майстер виробничого навчання професії «Адміністратор» |
Методична комісія професій будівельного напряму:
Височиненко Надія Вікторівна – голова методичної комісії, викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії» | |
Кулинич Олена Анатоліївна – заступник директора з навчально-методичної роботи, викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач-методист» | |
Москаленко Степан Петрович – майстер виробничого навчання професій «Маляр», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник» | |
Коноваленко Олександр Віталійович – майстер виробничого навчання професій «Маляр», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник» | |
Пісковець Тетяна Володимирівна – майстер виробничого навчання професій «Маляр», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник» | |
Орел Наталя Григорівна – викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії» | |
Шепеляковська Ірина Василівна, інженер з ОП, викладач предмета «Охорона праці», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший викладач» | |
Рубан В’ячеслав Юрійович – майстер виробничого навчання професій «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», «Лицювальник-плиточник» | |
Маціюк Михайло Михайлович – майстер виробничого навчання професій «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», «Лицювальник-плиточник» |
Викладачі загальноосвітніх предметів:
Єрьоменко Олена Миколаївна – голова методичної комісії, викладач предметів загальнопрофесійного циклу та спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший викладач» | |
Житницька Ганна Валеріївна – викладач англійської мови, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» | |
Ященко Сергій Миколайович – викладач фізичної культури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії» | |
Морозова Марина Володимирівна – викладач української мови та літератури. Викладач іноземної літератури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» | |
Легуцька Марина Арсентіївна – викладач математики, фізики, інформатики та інформаційних технологій, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» | |
Сакальський Володимир Сергійович – викладач фізичної культури, предмета «Захист України», кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії» | |
Базалійський Михайло Тарасович – заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач історії, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії» | |
Махотка Валерія Сергіївна – викладач історії, спеціаліст |