УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ГОЛОВНОЇ ЯЛИНКИ ОБЛАСТІ

Щороку на різдвяні та новорічні свята площа Фестивальна наповнюється казковою атмосферою. І цього року, у рамках Новорічно-різдвяного фестивалю, обласна влада та заклади культури підготували чимало цікавих подій та сюрпризів для запоріжців та гостей нашого краю.

19 грудня 2019 року групи ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»: №13 професія «Декоратор вітрин. Адміністратор», група №19 «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор», група №16 «Декоратор вітрин. Адміністратор» та група №18 «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор» разом з майстрами виробничого навчання Рагімовою Ольгою Юріївною, Кішко Ксенією Вікторівною, Бурдейною Любов Михайлівною та Маковецьким Олександром Олександровичем, відвідали урочисте відкриття Головної ялинки нашої Запорізької області.

В день Святого Миколая, 19 грудня, обласна ялинка засяяла яскравими вогнями. У святковому містечку здобувачів освіти ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»  зустрічали казкові герої, веселі розваги, різдвяні традиції, новорічні дива та льодяникова ковзанка, яка вперше була встановлена на площі Фестивальній. Святкову атмосферу для гостей фестивалю створювали кращі творчі колективи з усієї області, артисти обласних театрів, громадські організації, самодіяльні артисти. 

Здобувачам освіти ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» дуже сподобалося на урочистому відкритті Головної ялинки. Усі присутні на цьому заході відчули казкове наближення святкового духу новорічних свят.

Вітаємо усіх з наступаючими новорічними святами! Майстри виробничого навчання Ольга РАГІМОВА та Любов БУРДЕЙНАЯ.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.