Триває профорієнтаційна робота

Вибір професії – справа нелегка. Але робити цей вибір доводиться кожному без винятку. Перед молодим поколінням постануть питання, як отримати правильний вибір професії та знайти головну справу свого життя, щоб мати моральне задоволення від роботи, отримувати достойну заробітну плату, приносити користь людям, державі.

Сьогодні ми з впевненістю можемо говорити, що існує найпотужніша система, яка займається підготовкою конкурентоспроможного робітника – це наша професійно-технічна освіта.

Тому, в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» триває профорієнтаційна робота. І з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів  з матеріально-технічною базою нашого навчального закладу та переліком професій, за якими у нас готують робітників, 17 січня 2019 року майстер виробничого навчання Кішко Ксенія Вікторівна та викладач Войтюк Тетяна Миколаївна провели профорієнтаційну зустріч  у НВК с. Наталівка Запорізької області.

Багатьох учнів зацікавило наше Запорізьке вище професійне училище, і вони виявили бажання прийти на День відкритих дверей, який відбудеться у лютому та детальніше ознайомитись з професіями, майстернями та педагогічним колективом нашого навчального закладу.

Шановні абітурієнти, ласкаво просимо на навчання до Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище»!

Викладач                                                     Войтюк Тетяна Миколаївна

Майстер                                                      Кішко Ксенія Вікторівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.