“Толерантність врятує світ”

З розвитком суспільства люди зрозуміли, що Земля не є надто великою, вона – наш спільний дім, всі люди в якому – сусіди. А для того, щоб людство успішно розвивалося, треба знаходити спільну мову. У безмежному морі різноманітних культур, релігій, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті, на допомогу має прийти «рятувальне коло» толерантності.

16.11.2021 року у Міжнародний день толерантності практичним психологом Мєзєновою Іриною Анатоліївною був проведений виховний захід “Толерантність врятує світ”, в якому взяли участь вакциновані здобувачі освіти ДНЗ «Запорізького вищого професійного училища» різних груп навчання.

Під час заходу здобувачі освіти розкрили сутність поняття “толерантність” \, ознайомилися з юридичними нормами, які проголошують рівність людей, та навели приклади інтолерантної поведінки з історії людства; провели дослід, який показує, що всі люди різні; навчилися розрізняти риси толерантної та інтолерантної особистості; перевірили особистий рівень цієї якості та створили емблему толерантності. Захід пройшов у дружній, доброзичливій атмосфері.

Практичний психолог  Мєзєнова Ірина Анатоліївна

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.