Стоп булінг!

На жаль, ми живемо у світі де, існує таке негативне явище, як насилля, цькування. Більшість дітей у свій час дражнили брати, сестри або друзі. Якщо це відбувається у грайливій, дружній або взаємній формі, коли обидві дитини просто жартують, такі образи, як правило, не завдають шкоди. Проте коли словесні уколи стають образливими, злими, постійними, вони перетворюються у знущання та вимагають припинення.

Булінг – це образлива, принизлива поведінка, агресивне переслідування одного з членів колективу (шкільного, студентського, професійного) з боку інших членів колективу або його частини. При цькуванні жертва опиняється не в змозі себе захистити від нападів.

З метою попередження жорстокості серед здобувачів освіти, 17 вересня класний керівник групи № 14  за професією «Декоратор вітрин. Флорист»  Войтюк Тетяна Миколаївна провела із здобувачами освіти групи тематичну  виховну годину з елементами тренінгу «Стоп булінг!».

Метою заходу було: сформувати уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для молоді чи інших членів родини; вивчити права дітей; обговорити питання захисту від будь-якого насильства; вміння попереджувати жорстоке поводження з людьми.

Для виховання почуття толерантності, небайдужості до чужого горя, культури спілкування серед здобувачів освіти та запобігання дитячому насиллю, під час проведення виховної години було використано прийоми «Знайомство», «Скринька довіри», мозковий штурм «Хто може здійснювати насильство?».

Здобувачі освіти заслухали казку про Скріпку, переглянули відеоролики «Обережно, булінг», «Камінь, ножиці, папір» та обговорили ці відеосюжети. По завершенню заходу здобувачі освіти отримали пам’ятки «Стоп булінг!».

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.