Професійний розвиток

Педагогічний колектив ДНЗ “Запорізьке ВПУ” навіть під час канікул інтенсивно працює над підвищенням рівня викладацької та педагогічної майстерності.

10.01.2023 під час корпоративного тренінгу, організованому Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області, понад 20 педагогів училища долучились до опанування сучасними інтерактивними формами роботи за допомогою цифрових додатків і застосунків.

Насичений, системний матеріал представлений під час тренінгів методистом НМЦ ПТО у Запорізькій області Осіною Наталею Анатоліївною за темами “Створення та використання дидактичних ігор і вікторин” та “Створення та використання вебквестів”, безумовно допоможе забезпечити нові прийоми роботи, яскраві акценти під час проведення уроків теоретичного та виробничого навчання.

Зазначимо, що теми тренінгів були обрані з 17 запропонованих відкритим голосуванням педагогічних працівників училища, а це означає безпосередню зацікавленість саме в розвитку цього напряму цифрової та професійної компетентності. Отримані навички стануть у нагоді організації як очного, так і дистанційного формату навчання.

Дякуємо НМЦ ПТО у Запорізькій області, методисту Осиній Н.А. за можливість професійного зростання!

Заступник директора з НМР ДНЗ «Запорізьке ВПУ» Олена Кулинич

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.