Проведення олімпіади

У період з 29 березня по 2 квітня у нашому навчальному закладі проходить тиждень професійної майстерності з професії «Оператор комп’ютерного набору». На протязі всього тижня учні беруть участь у різних конкурсах та олімпіадах, щоб перевірити свої знання та показати всім – хто кращий!

30 березня група 19 за професією «ОКН. Адміністратор» прийняла участь у олімпіаді – змаганні, яку провела викладач спеціальних дисциплін  Житницька Анна Валеріївна.

Під час проведення змагання, клас був поділений на дві групи з двома капітанами, яким було видано завдання. Капітани повинні були правильно розділити між учасниками своїх груп завдання та виконати все за певний відрізок часу. Динамічна та цікава олімпіада дуже сподобалась учням. Перше місце посіла команда на чолі з капітаном Олесею Дуюн, здобувачі освіти з її команди швидше за інших вирішили всі завдання та відповіли на цікаві питання.

Під кінець олімпіади – змагання, всі учні визнали, яку важливу та цікаву професію вони отримують – «Оператор комп’ютерного набору».

Викладач   Житницька Анна Валеріївна

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.