Поетапна атестація групи 02 за професією «Маляр 2розряду»

  Складовою частиною навчального процесу в професійно-технічних навчальних закладах є проходження учнями практики на виробництві, метою якої є поглиблення знань, здобутих в процесі вивчення відповідного теоретичного курсу та виробничого навчання в майстернях, формування вмінь та навичок самостійного виконання професійних завдань з фаху безпосередньо на робочих місцях.

По закінченню виробничої практики здобувачі знань складають поетапну кваліфікаційну атестацію та отримують відповідний розряд з професії.
07 грудня 2021 року в ДНЗ ЗВПУ відбулася поетапна кваліфікаційна атестація  групи 02 за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» на присвоєння кваліфікації «Маляр 2 розряду».

Поетапна атестація проходила в два етапи: майстром виробничого навчання Москаленко Степаном Петровичем були видані завдання для виконання практичних робіт, викладачем спецдисциплін Орел Наталею Григорівною   були розроблені тестові завдання, які містили в собі теоретичні питання з таких предметів як «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство»,  «Будівельне креслення» та ін.

Всі учні відповідально поставились до оцінювання знань і навичок та успішно підтвердили кваліфікацію «Маляр 2 розряду». Найкращі результати показали учні: Абрамов Едуард, Бондарчук Валерія, Бабенко Данило. 

На завершальному етапі заступник директора з НВР Базалійський Михайло Тарасович, викладач спецдисциплін Орел Наталя Григорівна, майстер виробничого навчання Москаленко Степан Петрович  підвели підсумки роботи, оголосили оцінки та привітали учнів, які піднялися на наступну сходинку оволодіння майстерністю обраної професії.

Викладач                        Наталя ОРЕЛ

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.