Перший урок

Перше вересня — важлива подія як для учнів, так і для їхніх батьків та вчителів. Адже це не просто дата нового навчального року у всій країні. Це початок нових кроків до успіхів і поразок, перешкод і перемог.І хоча у будь-якого свята під час війни гіркий присмак, діти мають повертатися до навчання з вірою у майбутнє.

Окрім урочистих заходів обов’язковим є проведення першого уроку. Важливо, щоб початок нового навчального 2022-2023 року налаштував дітей на навчання, дав їм достатню мотивацію та корисні роздуми.

Перший урок у новому навчальному році був присвячений темі «Ми українці: честь і слава незламним!».

Головна мета уроку – виховання почуття гордості та приналежності до незламного українського народу, глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування світлої їх пам’яті, співчуття до людей, скалічених війною, до родичів тих, хто загинув на війні, тих, хто втратив житло або був змушений його покинути.

Під час уроку учні усвідомили, що ж таке Батьківщина, держава, патріотизм, якими були, є і мають стати українці, щоб ні у кого ніколи не виникало бажання нав’язувати українцям, як їм жити, з ким дружити, якою мовою говорити і куди рухатися у розвитку своєї суверенної незалежної держави.

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.