Педагогічний колектив

Захарчук Оксана Леонідівна, методист

Методична комісія професій художнього напряму:

Прокоф’єва Анжела Миколаївна – голова методичної комісії, викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

Прокоф’єв Євген Олександрович – викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач-методист»

Іолоп Микола Миколайович – викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»

Гудзь Аліна Юріївна – майстер виробничого навчання професій «Декоратор вітрин», «Флорист»

Кузьменко Світлана Юріївна – майстер виробничого навчання професій «Живописець», «Флорист»

Шевчук Вікторія Юріївна – майстер виробничого навчання професій «Живописець», «Флорист»

 

 

Методична комісія професій економічно-адміністративного напряму та професії «Оператор комп’ютерного набору»

Войтюк Тетяна Миколаївна – голова методичної комісії, викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

Паскарь Наталя Юріївна – заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач предметів загальнопрофесійного циклу

Кішко Ксенія Вікторівна – майстер виробничого навчання І категорії професій «Оператор комп’ютерного набору», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

Кривко Ніна Петрівна – майстер виробничого навчання професії «Агент з постачання»

Стрілець Наталя Валеріївна – викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»

Житницька Ганна Валеріївна – викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»

Рагімова Ольга Юріївна – майстер виробничого навчання професії «Адміністратор»

Юхименко Сергій Костянтинович – соціальний педагог, викладач спеціальних предметів

 

 

Методична комісія професій будівельного напряму:

Єрьоменко Олена Миколаївна – голова методичної комісії, викладач предметів загальнопрофесійного циклу та спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший викладач»

Алексеєнко Вікторія Олексіївна – майстер виробничого навчання професій «Маляр», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник», викладач спеціальних предметів

Кулинич Олена Анатоліївна – заступник директора з навчально-методичної роботи, викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач-методист»

Москаленко Степан Петрович – майстер виробничого навчання професій «Маляр», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник»

Орел Наталя Григорівна – викладач спеціальних предметів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»

Сакальський Володимир Сергійович – викладач фізичної культури, предмета «Захист України», кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»

Шепеляковська Ірина Василівна, інженер з ОП, викладач предмета «Охорона праці», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший викладач»