Обережно, міни!

На території нашої держави вже більше ніж півтора року лютує страшна війна. Крім прямої загрози життю люди стикаються з небезпекою, яку несуть у собі вибухові пристрої. На лінії вогню з’являється дедалі більше невикористаних боєприпасів. На жаль, найбільший ризик вони становлять для дітей. Міни і вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів.

Тому, 14 вересня поточного року, класний керівник Войтюк Тетяна Миколаївна провела тематичну виховну годину у групі № 14/22 за професією  «Декоратор вітрин. Флорист» з метою інформування вихованцями щодо безпеки їх життя і здоров’я.

Класний керівник ознайомила здобувачів освіти із вибухонебезпечними, підозрілими предметами, їх видами, діти побачили, як вони виглядають. На основі моделювання життєвих ситуацій діти змогли вдало сформулювати та створити правила безпеки і моделі поведінки у надзвичайних ситуаціях задля того, щоб захистити своє життя та здоров’я. Присутні активно наводили аргументи, життєві приклади та доводили свої думки, на основі яких було створено невеличку «Пам’ятку безпеки».

І, сподіваємося, кожен здобувач освіти зрозумів, що дійсно найцінніший скарб для людини – це її життя.

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.