Крим – це Україна!

Ця пам’ятна дата встановлена 2020 року Указом Президента України №58 на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, відзначення річниці проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей.

Війна росії проти України почалася з Криму. Тимчасова окупація Автономної Республіки Крим та міста Севастополя російськими регулярними об’єднаннями й підрозділами, підпорядкованими міністерству оборони рф, підрозділами та спеціальними формуваннями, підпорядкованими іншим силовим відомствам  рф, їхніми радниками, інструкторами та іррегулярними
незаконними збройними формуваннями, озброєними терористичними бандами та групами найманців, створеними підпорядкованими та фінансованими росією, та спроба його анексії, що триває вже 9 років, є актом кричущого порушення норм і принципів міжнародного права, суверенітету й територіальної цілісності України.

З цього приводу було проведено виховну годину у групі 11/21 за професією «Декоратор вітрин. Флорист», майстром виробничого навчання Шевчук В.Ю. та класним керівником  Стрілець Н.В.

Діти уважно слухали розповідь та виказали впевненість, що ми обов’язково переможемо, повернемо український Крим та кожен сантиметр української землі!

Крим – це Україна!

Класний керівник Стрілець Н.В.

Майстер в/н Шевчук В.Ю.

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.