Запрошуємо на навчання за короткотерміновими програмами!

З 2021 року державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище» – єдиний в Запорізькій області заклад, який є активним учасником програми «Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні» («FUTURE PROFI»), що реалізується в рамках проєкту технічного співробітництва «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» від Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Завдяки підписаному меморандуму про співпрацю, заклад активно розвиває напрямок забезпечення професійного навчання за короткотерміновими програмами «Монтажник віконних та дверних конструкцій», «Передові системи термомодернізації будівель». Можливість отримати затребувані професії мають:

– учні училища, що опановують будівельні професії;

– мешканці Запоріжжя і області з числа дорослого населення, що потребують швидкого перенавчання для подальшого працевлаштування, у тому числі внутрішньо-переміщені особи.

Запрошуємо на навчання за короткотерміновими програмами із опанування частковими професійними кваліфікаціями [1] за напрямками:

  • Передові системи термомодернізації будівель і споруд (сертифікат на 60 годин).
  • Монтажник віконних та дверних конструкцій (сертифікат на 60 годин).
  • Можливе навчання за двома напрямками одночасно (2 сертифікати: 60 годин + 60 годин).

Заняття відбуватимуться:

теоретичні уроки – у змішаному форматі (очні та дистанційні інтерактивні заняття);

виробниче навчання – в очному форматі (не менше 3 робочих днів) у спеціалізованій майстерні та на реальному виробничому об’єкті.

Календарна тривалість – 1,5 місяці, враховуючи гнучкий графік виконання етапів програми.

Завдяки матеріальній допомозі, наданої Благодійним Фондом «Людина», вартість підготовки становить лише 10-20% реальної (850 грн. за одним напрямком. За двома напрямками – 1700 грн.)

УВАГА! 27.04.2023 о 12:00 під час Дня відкритих дверей буде представлено можливості програми! Ви зможете поспілкуватись з викладачами, майстрами виробничого навчання, учнями, що вже опанували програми. Запрошуємо!

Наша адреса:
м. Запоріжжя, вул. Заводська 9 (біля Цирку, АС2 , Критого ринку)
Телефони для довідок:
+38 (068) 110-59-03
+38 (050) 087-27-15

[1] правова підстава до застосування поняття «часткові професійні кваліфікації» – Закон України № 2179-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій»

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.