День єднання

Незвичайно розпочався ранок у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище». У кожному куточку навчального закладу майоріли  жовто-блакитні кольорі українського прапору, яскраві бутоньєрки із жовто-блакитними стрічками. У приміщеннях панувала атмосфера єдності та піднесеності.  У президентському указі №53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День єднання оголошено для “посилення консолідації” українців, зміцнення їхньої “стійкості” на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Ось і учні І курсу групи № 11за професією «Декоратор вітрин. Флорист», разом із викладачем Прокоф’євою Анжелою Миколаївною провели акцію під назвою «День єднання».  Здобувачі освіти, як громадяни України із задоволенням долучилися до цієї масштабної події в України.

“Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, вдягнемо синьо-жовті стрічки і покажемо всьому світу нашу єдність”, – сказав Зеленський під час відеозвернення до народу 14 лютого.

День єднання надав українцям змоги відчути себе разом. Ми –  українці! Ми – об’єднані! І нам потрібно бути сильними і стійкими до проявів загроз та морально-психологічного тиску.

Укладач                                                       Анжела ПРОКОФ’ЄВА

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.