День єднання. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози. 

Взимку 2022 року Росія почала без пояснень стягувати свої війська до українського кордону. Світові ЗМІ активно писали про можливість військового вторгнення РФ до України. Серед дат, коли це можливо, видання The Sun назвало день 16 лютого 2022 року.

Українська влада закликала громадян країни не панікувати. Пізніше президент Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання України, щоб показати єдність українського народу, згуртувати українців навколо національної ідеї та показати російським пропагандистам, що українці — це єдиний народ.

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

З цієї нагоди, 15 лютого 2023 здобувачі освіти групи № 19/22 ДНЗ «Запорізького ВПУ», разом з майстром виробничого навчання Кішко Ксенією Вікторівною,на виховній годині розробили та підготували презентації та доповіді з інформаційним матеріалом про історію, мету цього свята,  цікаві факти та привітання  з Днем єднання України!

Це свято символізує те, що ми всі — це один народ і жодні вороги не зможуть нас розділити. Давайте ж ніколи, які б негаразди нас не чекали, не будемо про це забувати.

Майстер виробничого навчання                                          Ксенія КІШКО

Староста групи № 19/22 та голова учнівського самоврядування                                                         Олександр ЗОБОВ

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.