День Соборності України

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об’єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної   Республіки в далекому 1918 р.

З нагоди цієї важливої історичної події 17 січня у групі  03 за професією «Лицювальник-плиточник. Муляр» та групі  12 за професією «Маляр. Штукатур» майстром виробничого навчання Чебикіною Анастасією Устинівною та викладачем Орел Наталею Григорівною було проведено виховний захід «День Соборності України».  Під час проведення заходу учням нагадали про історичні події, пов’язані з виникненням свята, розповіли, що поняття «соборність» з’явилося у нашому політичному й науковому лексиконі порівняно недавно. Воно означає, по-перше, об’єднання в одне державне ціле всіх земель, які заселяє певна нація на суцільній території. Це – один з найзаповітніших ідеалів багатьох народів світу. По-друге, соборність не обмежується лише ідеєю збирання етнічних земель у рамках національної держави, а передбачає також духовну консолідацію всього населення країни, єдність усіх її громадян, незалежно від їхньої національності.

Наприкінці заходу учні висловили думку, що ми живемо вже більше 20-ти років у незалежній державі, ім’я якій – Україна. А перед цими роками незалежності були століття, якими українці йшли до своєї держави. Століття трагічних і героїчних подій, пережити які допомогли невмируща воля до свободи та віра в краще майбуття.

Класний керівник       Орел Наталя Григорівна

Майстер в/н                Чебикіна Анастасія Устинівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.