«День Кар’єри» у палаці культури «Металург»

Кар’єра  — це професійний шлях до успіху по службових сходах до престижного соціального статусу і положення у суспільстві. З метою порозуміння того, що молода людина може побудувати кар`єру в Україні, на базі палацу культури «Металургів» за ініціативи Запорізького міського центру зайнятості 19 листопада 2019 проведено «День кар`єри». Відвідали захід такі навчальні групи Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище»: №13 «Декоратор вітрин. Адміністратор» майстер виробничого навчання Рагімова Ольга Юріївна, №19 «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор» майстер виробничого навчання Бурдейная Любов Михайлівна, №7 «Оператор комп’ютерного набору. Агент з постачання» майстер виробничого навчання Кривко Ніна Петрівна.

На заході здобувачі освіти Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» змогли зустрітися та поспілкуватися віч-на-віч з роботодавцями, оскільки живий контакт завжди кращий формального. Захід проводився для тих, хто шукає можливості працевлаштування чи бажає визначитись із майбутньою роботою.

«День Кар’єри» викликав інтерес серед здобувачів освіти Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище», сприяв формуванню активної громадської позиції та навичок у сфері кар’єрного зростання, також учасники заходу отримали цікавий практичний досвід, можливість поспілкуватися, обмінятися думками, знайти шляхи вирішення проблем з подальшим працевлаштуванням.

Майстри виробничого навчання Ольга РАГІМОВА, Любов БУРДЕЙНАЯ та Ніна КРИВКО.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.