День Вишиванки

Сьогодні, 18 травня ми відзначаємо чудове свято – День вишиванки! Українська вишиванка – це заповіт предків, це код нації, який вже став світовим модним трендом, і це наша індивідуальність. Адже хоч ми й різні, як орнаменти вишиванок з кожного куточка нашої держави, та разом з тим єдині у боротьбі за свою волю і свободу. Бо ми – запоріжці, міцні та стійкі духом нащадки славних козаків!

З цієї нагоди та з метою виховання у здобувачів освіти  почуття патріотизму і гордості за свою державу,  18 травня класний керівник групи № 14/22  за професією «Декоратор вітрин. Флорист»  Войтюк Тетяна Миколаївна провела тематичну  виховну годину із здобувачами освіти групи.

Здобувачі освіти дізналися про історію виникнення та традиції святкування Дня вишиванки, переглянули відео про символи та кольори орнаментів на сорочках, пригадали крилаті вислови про вишиванки. Присутні говорили про  те, що вишиванка символізує красу, здоров’я та щасливу долю, а також вона оберігає власника від усього лихого. Українці передають вишиванки з покоління в покоління, тому ця річ ще й зберігає єдність сім’ї.

У мирний час в різних містах люди влаштовували флешмоби і ярмарки, змагання та концерти. Зараз, у воєнний час, влада не рекомендує влаштовувати масові заходи, але кожен українець може вдягти вдома вишиванку і зустріти торжество в колі сім’ї.

З Днем вишиванки! Все буде Україна!

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.