Вітаємо переможця!

13 березня 2019 року підведено підсумки конкурсу на кращого за професією “Маляр” серед учнів ДНЗ ЗВПУ. Ним став учень групи 02 за професією “Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник” Лавданський Микола.

Саме він представив наше училище на обласному конкурс конкурсі за професією “Маляр”, який відбувся 21 березня в ДНЗ “Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти”. 

Конкурс пройшов на високому професійному та організаційному рівні.До складу журі конкурсу входили висококваліфіковані фахівці, серед яких Захарчук В.М., Паржницький О.О., представники з підприємств будівельної галузі.

Всі конкурсанти виявили добрі знання з теоретичної  підготовки та вміння з практичної. Для проходження теоретичного етапу були запропоновані 60 питань з предметів «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Охорона праці», «Електротехніка». Впоравшись з теоретичним завданням, учасники перейшли до виконання практичного.

Всі учасники показали волю до перемоги, здатність опанувати своє хвилювання у відповідальний момент, що допомогло їм виконати завдання на високому рівні.

Але переможець один. І ним став наш учень Лавданський Микола! 

Наступний етап – Всеукраїнський конкурc за професією “Маляр”, де Микола буде представляти не лише наш заклад професійної (професійно-технічної) освіти, а всю Запорізьку область.

Щиро вітаємо Миколу з заслуженою перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Опубліковано у загальній категорії, Конкурсна діяльність, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.