Вшанування пам’яті студенток, розстріляних в Монреалі

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насильства».  Тож, в рамках цієї акції, класним керівником групи № 11 за професією «Декоратор вітрин. Флорист», Стрілець Наталією Валеріївною та майстром в/н Шевчук Вікторією Юріївною, 6 грудня був проведений онлайн виховний захід до Дня пам’яті студенток, розстріляних в Монреалі.

Здобувачі освіти дізнались про масове вбивство у Політехнічній школі Монреаля 6 грудня 1989 року, під час якого Марк Лепін розстріляв 14 студенток та поранив 13 інших. Цей злочин був викликаний незадоволенням злочинця тим, що в 1970-1980 роки система заохочень жінок та феміністський рух давали можливість  їм вступати в коледжі та технічні вузи. Злочинець  вважав, що саме через це він не зміг потрапити на навчання до технічного навчального закладу.

Також, здобувачам освіти була надана інформація щодо запобігання насильства проти жінок та дівчат, а також захисту прав людини. Було наголошено, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі є порушенням прав людини.

Класний керівник Стрілець Наталія Валеріївна

Майстер в/н Шевчук Вікторія Юріївна

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.