Будьте обережні!

В зимовий період зменшується світовий день і вже в 17-18 годин стає темно.  Деякі  вулиці, а також дороги між селами та містами погано освітлені, або не освітлені зовсім. Коли людина іде узбіччям дороги водій, нажаль, її не бачить, або бачить в останню мить і вже не встигає зреагувати. Тому в зимовий період збільшується число травмованих та загиблих на  дорогах.

Постановою КМУ № 1105 від 11.11.2020 року  було внесено зміни до Правил дорожнього руху. Зокрема в розділі «Обов’язки та права пішоходів»  пункт  4.4 викладено в наступній редакції. «У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху».

Інформацію про зміни в Правилах доведено до всіх учасників навчально-виховного процесу. Зо всіма здобувачами освіти, які відвідують навчальний заклад, проведено інструктаж під розпис в протоколі зборів групи. Тим учням, які не мають змоги відвідувати училище та навчаються дистанційно, інформацію доведено в режимі онлайн.

 Інженер з охорони праці              Ірина ШЕПЕЛЯКОВСЬКА

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.