24 БЕРЕЗНЯ – Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на туберкульоз

Всесвітній день боротьби з захворюванням на туберкульоз відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я з 1993 року. Саме 24 березня 1882 року німецький мікробіолог Роберт Кох повідомив про відкриття збудника туберкульозу, за що й був у 1905 році відзначений Нобелівською премією з фізіології та медицини. Туберкульоз – поширене й іноді смертельне хронічне інфекційне захворювання, яке передається переважно повітряно-крапельним шляхом.

Тому, 22 березня поточного року класним керівником групи № 14 Войтюк Тетяною Миколаївною  був проведен виховний захід «Профілактика туберкульозу».

Учасники заходу переглянули відеоролик «Туберкульоз – що це?». Здобувачі освіти Котія Ольга та Довженко Олександра більш детально розповіла присутнім про захворювання на туберкульозом, про шляхи передачі та способи захисту. Класний керівник Войтюк Тетяна Миколаївна надала компетентні відповіді на запитання здобувачів освіти. Отримані знання учасники заходу закріпили, виконуючи завдання інтерактивної гри «Профілактика туберкульозу».

В кінці зустрічі всі присутні погодились, що туберкульоз несе велику небезпеку, і необхідно  зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких від цієї хвороби. 

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.