16 лютого – День єдності в Україні

16 лютого 2022 року оголошено Днем єдності указом Президента України Володимира Зеленського з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, який багато хто на Заході називають днем потенційного вторгнення Росії в Україну, Днем єднання українців.

Звернення Президента України: “Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ я вже підписав. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки і покажемо всьому світу нашу єдність”, – сказав він у відеозверненні до народу України, оприлюдненому у понеділок 14 лютого 2022 року.

За словами глави держави, перед Україною постали серйозні зовнішні та внутрішні виклики, які вимагають від нього та кожного з українців відповідальності, впевненості та конкретних дій.

З цього приводу, з метою формування любові до рідного краю (причетності до рідного дому, сім’ї, міста, країни), з метою формування почуття власної гідності як представників свого народу, виховання любові, поваги до своїх національних особливостей у ДНЗ «Запорізьке ВПУ» у групах №03 за професією «Маляр. Штукатур. Декоратор вітрин» та №15 за професією “Живописець. Флорист.” майстрами виробничого навчання Сергієм Олександровичем Андріякою та Вікторією Юріївною Шевчук було проведено виховну годину серед здобувачів освіти.

Майстер виробничого навчання                                             Сергій АНДРІЯКА

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.