Тиждень професійної майстерності.

  У ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»  з 01.04.2019р. по 05.04.2019р. пройшов  щорічний   запланований тиждень професійної майстерності професій будівельного напряму.

    Тиждень розпочався з виставки  плакатів, стіннівок, кросвордів, в якій прийняли участь всі будівельні групи нашого училища.

     Наше училище багато років плідно співпрацює з багатьма організаціями міста.

  Так, в рамках цієї співпраці відбулася зустріч зі страховим  експертом з охорони праці  Запорізького відділення виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування від нещасних випадків на виробництві А.А.Герасимчуком. Лекція на тему: «Загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Проведення розслідування нещасних випадків на виробництві».

    Зустріч з начальником відділу з питань гігієни праці ГУ Держпраці у Запорізькій області С.П.Марковською  та головним державним інспектором відділу з питань гігієни праці ГУ Держпраці у Запорізькій області С.В.Чайковським для проведення семінару  на тему: «Законодавство про працю неповнолітніх. Обов’язкові медичні огляди працівників. Профілактика професійних  отруєнь та захворювань».

   Далі було проведено конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти гр.№03,професія «Лицювальник – плиточник. Муляр». Майстер виробничого навчання А.У.Чебикіна. Учні  групи,  закріпили   здобуті навички по виконанню облицювання вертикальних поверхонь керамічною плиткою. Перше місце посів – Сікорський Дмитро, друге місце- Рубель Данило,третє місце- Поташник Владислав.

 Викладач будівельного напряму Н.Г.Орел провела гру брейн -ринг. В змаганнях прийняли участь всі шість груп професій будівельного напряму. Гра пройшла дуже цікаво та емоційно.

 Далі відбулась зустріч з представниками лакофарбувальної продукції ТМ «Олейніков». Майстер- клас з виконанням зразків  малярних робіт.

Підведення підсумків конкурсу та визначення переможців відбудеться у вівторок,09.04.2019року, на загально училищній лінійці.

Голова МК будівельного напряму О.М.Єрьоменко

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.