Давайте познайомимось

Погодьтеся, що у кожного з нас є улюблене свято, яке ми чекаємо із завмиранням серця. А якщо говорити про улюблені свята ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», то вечір знайомств між групами училища стоїть найпершим в переліку довгоочікуваних свят, які традиційно відбуваються протягом всього навчального року.

Веселі ігри, дружня атмосфера, гітара, сміх – саме такими словами можна описати захід «Давайте познайомимось», що пройшов в гуртожитку ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» цієї середи, 30-го вересня. Кожен з учасників мав змогу показати свої здібності в музичних і інтелектуальних конкурсах, проявити акторську майстерність, ерудицію та отримати приз.

Це був саме той захід, після завершення якого нікому не хотілося розходитися. Наприкінці зустрічі, за чаєм з печивом, здобувачі освіти, вихователь гуртожитку та художній керівник в дружній, невимушеній атмосфері змогли обговорити актуальні теми і цікаві форми проведення наступних заходів. Адже Запорізьке вище професійне училище завжди націлене на підтримання творчих, креативних задумів своїх учнів.

Керівник гуртка                                                      Анна ЛЄВЄНЦОВА

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.